İlgi Çekici Mutfak Modelleri

Mutfak dekorasyonu ev dekorasyonunda ki en önemli alanlardan bir tanesidir. Öyle ki çalışan ya da çalışmayan bayanların en çok vakit geçirmek zorunda kaldıkları alanlar mutfaklardır. Bu nedenle fonksiyonel bir mutfakta çalışma yapmak hem vakit kazanmanızı sağlayacaktır hem de burada geçireceğiniz vakti çok daha fazla verimli hale getirecektir. Bu nedenle mutfak şekline karar vermek oldukça önemlidir. Bununla birlikte öncelikle mutfağınızın ne kadar büyük olduğuna ve buna göre bir takım seçmeye özen göstermelisinizdir. Bunun yanında beğendiğiniz mutfak modellerinin ölçü olarak daha küçük ya da daha büyük olarak üretebilen ünlü mobilya firmaları da bulunmaktadır.

kirmizi beyaz L mutfaklar ikea kirmizi mutfak siyah mutfak modelleri

Mondi Dekoratif Mutfak Masası ve Sandalyeleri

Mondi mobilya sürekli büyüyen oluşumu ile müşterilerini kendisine çekmektedir. Bununla birlikte Mondi mobilya ev dekorasyonunda mutfağın ne kadar da önemli bir alan olduğunun farkındadır. Çoğu kişi evlerine yemek odası takımı alır fakat genel olarak sabah kahvaltıları mutfakta yapılmaktadır. Bunun içinde mutfakta bir mutfak masası ve sandalyesi olmak zorundadır. Mondi mobilya birbirleri ile uyumlu mutfak masası ve sandalyeleri üretmiştir. Bu takımlar tekli halde satın alınabileceği gibi aynı zamanda takım halinde de alınabilir. Genel olarak yaratıcı tasarımlar olmuş olsalar da mutfak mobilyaları ile kusursuz uyum sağlayabilir. Bununla birlikte Mondi mobilya ürünleri diğer ünlü markalara oranla çok daha uygun fiyatlıdır.

akrilik mutfak sandalyesi ve masasi cam mutfak masasi deri mutfak sandalyeleri

Tepe Home Dekoratif Mutfak Modelleri

Tepe Home uzun yıllardır üretmiş olduğu mobilyalar ile ön plana gelmektedir. Tepe Home kalitenin adresi sayılan önemli mobilya firmalarından bir tanesidir. Her yıl modayı yakından takip ederek yenilenen kreasyonları ile müşterilerini karşılamaktadır. Bununla birlikte Tepe Home ev dekorasyonunda en önemli alanlardan birinin de mutfaklar olduğunu bilerek mutfak dekorasyonuna da büyük önem göstermektedir. Tepe Home dekoratif mutfak modellerinde ön plan çıkan özellikler canlı ve uyumlu renklerin bir arada kullanılmasıdır. Bununla birlikte fonksiyonel mutfak özellikleri de ön plana çıkar. Mutfaklar bayanların en çok vakit geçirdikleri alanlardır. Burada geçen vakti nitelikli kılmak ve kısaltmak adına uygun tasarımlar yapmıştır.

dekoratif tepe home mutfak tepe home dekoratif mutfak tepe home mutfak tasarimlari

Modoko Mobilya Dekoratif Mutfak Modelleri

Modoko son yıllarda sürekli ön plana çıkmış olan bir mobilya firmasıdır. Özellikle de üretmiş olduğu mutfak modelleri arasında ilginç tasarımlar bulunmaktadır. Öncelikle Modoko mobilya ürünlerinde MDF dediğimiz kaliteli ağaç malzeme kullanmaktadır. Bu sayede hem dayanıklı hem de kaliteli malzemeden mobilya üretmektedir. Bununla birlikte kaplama olarak lake kaplama kullanmaktadır. Bu da oldukça önemli kaliteli ve düzgün bir kaplama çeşididir. Modoko mobilya mutfak modellerinde orta tezgahlar kullanılmaktadır. Orta tezgahların kullanılması mutfağın fonksiyonelliğini arttıran bir özelliktir. Duruma göre orta tezgahların altına mutfak dolapları yapılabileceği gibi aynı zamanda boş bırakılarak ihtiyacınız olan mutfak masasını oluşturma imkanınız olur.

akrilik mavi beyaz mutfaklar beyaz hazir mutfaklar dekoratif mutfaklar

 

 

Dekoratif Masko Mutfak Mobilyası Modelleri

Masko mobilya son yıllarda hızla ismini duyurmaya başlamış olan bir mobilya firmasıdır. Bununla birlikte ürettiği ürünlerde güvene, kaliteye ve dekoratif olma özelliğine önem vermektedir. Özellikle de mutfak mobilyalarında oldukça ileri düzeye ulaşmıştır. Mutfaklarda hem kişisel çizgilere hem de modern tasarımlara önem göstermiştir. Bu sayede mutfaklarınızda hoş tasarımlar ön plana çıkar. Bunun yanında mutfaklarda kullanılabilirlik ve çok özellilik göze çarpmaktadır. Bununla birlikte mutfaklarda kullanılan dolaplar ve mobilyalar mutfağın alanını daraltmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mutfak dekorasyonu ev hanımları için ve çalışan bayanlar için oldukça önemlidir. Bir mutfak ne kadar kullanışlı ise burada geçirilen zaman yarı yarıya azalacaktır.

dolapli mutfak tezgahi kirmizi mutfak masko orta mutfak tezgahi

Mutfak Şekline Göre Dekorasyon

Mutfak dekorasyonu özelliklede bayanlar için oldukça önemlidir. Çünkü mutfakta en çok vakti geçirenler bayanlardır. Çalışan ya da çalışmayan bir bayan olunsa bile ev işlerinde en fazla zaman ayrılan alan mutfaklardır. Mutfakta geçen zamanı kaliteli ve daha kısa tutabilmek adına mutfak şeklinizi iyi tanımanız ve ona göre size kolaylıklar sağlayacak anlalar yaratmanız gerekmektedir. Özellikle de mutfak modelleri L şeklinde olanlar için dikkat etmeleri gereken noktalar vardır. Öncelikle L şeklinde gelecek şekilde tezgah konulmalıdır. Ortada kalan alan eğer geniş ise bir mutfak masası kullanılabilir. bunun yerine mutfak tezgahlarından bir kısmının alt tarafında dolap kullanmamanızı öneririz. Bir tabure ya da bar sandalyesi ile bu alanı hem tezgah hem de mutfak masası olarak kullanabilirsiniz.

Modern-Mutfak-Tasarimlari modern-oval-mutfak-ornekleri modern-siyah-mutfak-modeli

Dekoratif Kelebek Mutfak Modelleri

Kelebek mobilya son yıllarda özelliklede genç odaları üzerine oldukça ileri düzeyde mobilyalar üretmiştir. Bununla birlikte ev dekorasyonunun genel anlamda her alanında gündeme gelmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte kelebek mobilya mutfak modelleri arasında oldukça yaratıcı tasarımlar bulabilirsiniz. Öncelikle mutfağınızın büyük ve küçük olma durumuna bakmanız gerekmektedir. Bununla birlikte küçük mutfaklarda yüksek tezgah ve altı için masa görünümü olan modeller bulunmaktadır. Rengarenk bir mutfak sahibi olabileceğiniz gibi aynı zamanda klasik ve modern görünümlü bir mutfağa da sahip olabilirsiniz. Amerikan tarzı mutfak ve mutfak dolapları da planlayabileceğiniz gibi aynı zamanda renk uyumlarına tamamen siz karara verebilirsiniz.

mutfak-dekorasyonu-modelleri siyah akrilik mutfak ufak mutfak modelleri

Dekoratif İkea Mutfak Dolapları

İkea bilindiği üzere oldukça geniş showroomlara sahip büyük bir mobilya üreticisidir. Bununla birlikte İkea üretmiş olduğu ürünlerle herkesi kendisine çekebilmektedir. Aynı zamanda özel tasarım ürünlere de önem göstermekte ve müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. İkea bir sürü üründe aksesuarlarda dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Bunun yanında dekoratif İkea mutfak dolaplarından bahsetmek gerekirse alt dolap, yüksek dolap, duvar dolapları ve dolap ayaklıkları olmak üzere farklı şekillerde incelemek gerekir. Her alana ayrı ayrı değer veren İkea da yaratıcı mutfak dolapları ve nihayetinde yaratıcı mutfaklar oluşturmanız mümkündür. Size kalan sadece modele ve renge karar vermektir.

akrilik kirmizi mutfaklar beyaz mor mutfak ikea mutfak

 

İstikbal Mobilya Mutfak Masası ve Sandalyeleri

İstikbal mobilya yalnızca salon dekorasyonunuza değil aynı zamanda mutfak dekorasyonunuza da önem göstermektedir. İstikbal mobilyanın izlemiş olduğu strateji ev dekorasyonunda genel bir bütünlük sağlama çabasıdır. Bununla birlikte çoğu kişi salonlarında yemek odası takımı da kullanmaktadır. Fakat aile üyeleri çalışsa da çalışmasa da genel olarak kahvaltılar mutfakta yapılmaktadır. Bu da mutfakta sıklıkla kullanılabilecek bir masanın olması gerektiğini gösterir. İstikbal mobilya tam da bunu düşünerek mutfak masası ve uyumlu sandalyeleri ile karşınıza gelmektedir. Üretmiş olduğu mobilyalarda ki gibi bu masalarda da geniş seçme hakkına ve modellerine sahipsinizdir. Bununla birlikte mutfak dekorasyonunuza göre cami ahşap veya metal aksanlı mutfak masalarını tercih edebilirsiniz.

alfa-masa-sandalye- modeli class-masa-sandalye-siyah

İlgi Çekici Cam Bardak Modelleri

Ev dekorasyonunda mobilyalardan ziyade aksesuarlar da oldukça önemlidir. Aksesuarlar bir mobilyaya oranla çok daha ucuzdur ve insanlar üzerinde yarattığı etkiler çok daha fazladır. Bununla birlikte ilgi çekici cam bardak modellerini başta mutfak dekorasyonunuzda olmak üzere evinizdeki büfede ya da camekân bir alanda sergileyebilirsiniz. Aksesuarlar kullanan kişinin kişiliği hakkında bilgi vermektedir. Sade bir bardakla da su içebilirsiniz. Bunun yanında eğlenceli ve hareketli bir bardaktan çay içmekte sizi anlatacaktır. Bununla birlikte genel anlamda ilgi çekici cam bardaklar kadehler üzerine yoğunlaşmıştır. Aynı zamanda kahve bardakları, çay ve meşrubat bardakları da hem kullanılabilir hem de oldukça fonksiyoneldirler.

ayakli-renkli-bardaklari dekoratif bardaklar Dekoratif-cam-bardak-tasarimlari