Tarz Mobilya Dekoratif Olips Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Tarz mobilya gün geçtikçe ismini duyurmaya başlayan bir firmadır. Üretmiş olduğu ürünlerde tasarıma ve dayanıklılığa hitap etmektedir. Bununla birlikte mobilyalarında modern çizgiler kullanmaktadır. Kullandıkları döşemelerle oturulduğunda iç tarafa doğru göçme sorunu olmamaktadır. Tarz mobilya kullanıcıların sorunlarına değer vermektedir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışma yapmaktadır. Tarz mobilyanın üretmiş olduğu dekoratif Olips köşe koltuk takımları oldukça kullanışlıdır. Özelliklede salon dekorasyonunda renklilik isteyenlerin kullanacağı bir tasarımdır. Modern çizgileri ile genel olarak gençlerin ve yeni evli genç çiftlerin ilgisini çekmektedir. Uygun dekorasyon ürünleri ile kullanıldığında oldukça makul bir fiyata dayanıklı ve dekoratif bir köşe koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

buyuk-kose-takimlari-300x146 renkli-kose-takimi-modelleri-300x177

Yıldız Mobilya Fly Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Yıldız mobilya ev dekorasyonunda yaptığı yeniliklerle sıklıkla adından bahsettirmektedir. Üretmiş olduğu mobilyalarda rahatlığa, dayanıklılığa, fonksiyonelliğe ve tasarıma önem vermektedir. Özelliklede üretmiş olduğu Fly köşe takımında çok fazla renk ve kumaş seçeneği vardır. Bu sayede tek renk bir köşe koltuk takımına sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda çiçek desenli bir koltuk takımına da sahip olabilirsiniz. Fly köşe koltuk takımı L şeklinde üretilmiştir. İsterseniz aradaki parçaları çıkartıp koltuk takımınızı L haline de getirebilirsiniz. Bu sayede geniş olan koltuk takımını salonunuza rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Bununla birlikte koltuğun yanlarında bulunan kolluklarının altında kitaplarını koyabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

yildiz-mobilya-300x193

İstikbal Dekoratif Montreal Köşe Takım Modelleri

İstikbal mobilya ev dekorasyonunda markalaşmış bir isimdir. Tasarımlarında yaratıcılığı, dayanıklılığı ve kullanılabilirliği ön planda tutmaktadır. Sanılanın aksine ürün grupları oldukça uygun fiyatlardadır. İstikbal dekoratif Montreal köşe takımı modelleri tasarım olarak çok hoş ürünlerdir. Parçalanarak da kullanılabilen köşe takımlarındandır. Bununla birlikte geniş renk seçeneğine göre özel olarak üretilebilir. Ürün parçalarının hepsi birleştirilirse geniş bir yatak ortaya çıkabilir. Genel anlamda büyük salonlar için kaçınılmaz bir koltuk takımıdır. Koltuk takımı L şeklindedir. Salon büyüklüğüne göre de ek olarak puf ve berjer de alabilirsiniz. Ekstra mobilyaların dekorasyonunuza renk katmasının yanında fiyat olarak takımın yükselmesine neden olacağını da unutmamak gerekir.

montreal-kose-takimlari-300x168

Alfemo Mobilya Dekoratif Zegnum Köşe Takımı

Alfemo mobilya son zamanlarda özelliklede üretmiş olduğu köşe takımları ile gündeme gelmektedir. Ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerle karşılaşmanız mümkündür. Bununla birlikte üretmiş olduğu Zegnum köşe takımı son yılarlın sıklıkla tercih edilen köşe takımlarından birisi haline gelmiştir. Renk seçenekleri olarak soft renkler sıklıkla kullanılmıştır. Ayaklıkları kromdur fakat ahşap gibi görünmektedir. Koltuk takımı L şekildedir. Geniş oturma hacmi sayesinde kalabalık bir aileye sahip olanların sıklıkla tercih ettikleri bir modeldir. Aynı zamanda bu koltuk takımı ofis dekorasyonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Takım üzerinde Alfemo mobilya sürekli yenilik uygulamaktadır. En son olarak silindir şeklinde olan kırlentleri eklemiştir.

alfemo-genis-kose-takimlari-300x128 alfemo-yeni-oturma-gruplari-300x164

İnegöl Mobilya Dekoratif Kuğu Koltuk Takımı Modeli

İnegöl mobilya son zamanlarda ismini sıklıkla duyurmaya başlayan bir mobilya firmasıdır. Ev dekorasyonunda yenilik isteyenlerin uğradıkları bir oluşumdur. Tasarımlarında sıradanlık yerine farklı olanın peşine düşmüştür. Bununla birlikte Kuğu koltuk takımı oval hatlara sahiptir. Yanlarındaki aksanlar ile sehpa gereksiniminizi ortadan kaldırmaktadır. Ürün grubu içerisinde iki tane üçlü ve iki tane de tekli koltuk bulunmaktadır. Fermuarlı kırlentleri sayesinde rahatlıkla temizlenebilir. Renk seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte geniş olan bu koltuk takımları küçük salonlar için farklı ölçülerde tekrardan üretilebilir. Kısacası İnegöl mobilya müşterilerinin isteklerine uygun olarak mobilya üretmektedir. Alan darlığı yüzünden istedikleri mobilyaları satın alamayan kişilerin yüzlerini bu sayede güldürmektedir.

inegol-mobilya-kose-takimi-modelleri inegol-mobilya-kugu-2013-koltuk-takimlari

Bellona Dekoratif Florida Koltuk Takımı Modelleri

Bellona mobilya ev dekorasyonunda isminden sıklıkla bahseden bir mobilya firmasıdır. Genel anlamda salon dekorasyonu ürünleri olan koltuk takımları üzerinde farklı tasarımlar yapmaktadır. Florida koltuk takımı modeli de bu tasarımlardan birisidir. Eski zamanların ofis dekorasyonunda sıklıkla karşımıza çıkan kabarık deri koltukları ev dekorasyonunuza taşımayı planlamaktadır. Sanılanın aksine sert ve rahatsız deri koltuklar yerine yumuşak deri kullanarak tüm konfor düşünülmüştür. Renk seçeneği olarak koyu kahverengi ve açık kahverengi seçenekleri vardır. Koltukların her birisinin alt aksanları hareket ederek ayaklarınızı uzatmanızı ve gerektiğinde misafir ağırlayabilmeniz için yatak haline getirebilmenizi sağlamaktadır. Ürün grubu içerisinde bir tekli, bir iki kişilik ve birde üçlü koltuklar bulunmaktadır.

2013-yeni-cikacak-koltuk-takimlari bellona-2013-koltuk-takimi-florida-modern

İstikbal Mobilya Fortin Koltuk Takımı Modeli

İstikbal mobilya her geçen gün bizleri farklı tasarımları ile şaşırtmaktadır. Aynı zamanda sanılanın aksine çok daha uygun fiyatlarla bizleri karşılar. Ev dekorasyonuna büyük katkılar sağlayan İstikbal mobilya yeni üretmiş olduğu Fortin koltuk takımı modeli ile kendinden sıkça söz ettirmektedir. Bununla birlikte takım oldukça moderndir ve görüntüsü ile herkese hitap edebilmektedir. Kullanılan malzeme olarak değerlendirirsek deri ve kaliteli kumaş bir arada kombinlenmiştir. Böylece gösterişli bir tasarım ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte renk grupları içerisinde mor, sarı ve fıstık yeşili gibi iddialı ve bir o kadarda canlı renkler kullanılmıştır. Ürün grubu içerisinde alacağınız mobilyalarla birlikte fiyat aralığı 800 ile 1800 lira arasında değişmektedir.

fortin-koltuk-takimi-modelleri istikbal-fortin-koltuk-takimi

 

Sumela Köşe Koltuk Takımları

Ev dekorasyonunda özelliklede salon tasarımınız mobilya seçimleriniz çok önemlidir. bir çoğumuz almış olduğumuz mobilyalarımızı uzun yıllar kullanmaktayız. Bu nedenle hem hoş bir tasarıma hem de dayanıklılığa önem gösteririz. Sumela koltuk takımları köşe takımı olarak üretilmektedir. Bu köşe takımları V şeklindedir. Bu sayede çok fazla kişiye oturma imkanı sunar. Bununla birlikte yanlarında ki aksanlar sayesinde uyumlu sehpalar almak zorunda kalmazsınız. Koltuk takımında beyaz ve siyah renk kombinasyonu sağlanmaktadır. Aynı zamanda deri ve kumaş birlikteliği ile oluşturulmuştur. Koltuk takımı hem şık hem modern bir görünüm sergilemektedir. Takımlar Almanya da üretilip ülkemize getirilmiştir ve birçok kişi tarafından ilgi ile takip edilmiştir.

koltuk-takimi-2013-modelleri koltuk-takimi-modeller yeni-model-koltuk-takimlari

İstikbal Mobilya Klasik Queen Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyonunda İstikbal mobilyanın ne kadar da önemli olduğunu herkes bilmektedir. Hem kaliteli hem de tasarım ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ev dekorasyonunda Osmanlı tarzını ve saray koleksiyonunu sevenler için İstikbal mobilya klasik Queen koltuk takımını üretmiştir. Altın varak işlemeleri ile farklı bir tasarım ile bizleri karşılamaktadır. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına hitap etmeyi amaçlamıştır. Bununla birlikte ev dekorasyonunuzda koltuk takımının tamamına ihtiyacınız yoksa ya da daha küçük bir salona sahipseniz bu takımdaki parçalardan istediklerinizi alabilirsiniz. Kısacası İstikbal mobilya dekorasyonda müşterilerinin isteklerine hitap etmeyi ön planda tutmaktadır.

eski-gorunumlu-koltuk-takimlari istikbal-klasik-koltuk-takimlari klasik-koltuk-modelleri

Oturma Gruplarında Doğtaş Mobilya Farkı

Oturma gurupları özellikle de salon dekorasyonuna büyük etki sağlayan yapılardır. Ev dekorasyonu içinde salonun kusursuz olması gerekmektedir. Doğtaş mobilya bunu düşünerek özelliklede yeni kreasyonunda oldukça ilginç tasarımlarla karşımıza gelmektedir. Öyle ki Doğtaş mobilya hem yaratıcı tasarımları hem de konforu müşterilerine sunmaktadır. Doğtaş mobilya bu anlamda sadece tasarıma önem vermemektedir. Yeni kreasyonunda toprak tonlarının sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Bununla birlikte beyazın ve siyahın özelliklede bir arada kullanıldığı kombinasyonlarda bulunmaktadır. Doğtaş mobilya kırk yıldır müşterilerine rahatlığı, konforu, güveni, memnuniyeti aynı zamanda hoş tasarımları vaat etmektedir. Ev dekorasyonunuz için gerekli düzenlemeleri yapabileceğiniz ilginç Doğtaş mobilya tasarımlarını bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

dogtas-oturma-gruplari-modelleri-X10