Dekoratif Kütahya Seramik Banyo Duvar Dekorasyonu

Kütahya seramik isminden sıklıkla bahsettiren ve uzun yıllar boyunca ev dekorasyonumuzdaki en önemli parçalardan birisidir. Kütahya seramik banyo ve mutfak dekorasyonumuzda ilk aradığımız markalardan birisidir. Bunun nedeni üretmiş oldukları seramiklerin kalitesi ve yeniliğe açık uzun ömürlü bir firma olmasından dolayıdır. Bununla birlikte genel olarak ev içinde mobilyalar kullanıldığı için seramik duvar kaplamaları pek uyumlu olmamaktadır. Boydan boya seramik kullanabileceğimiz tek alan banyo dekorasyonudur. Banyolarda duvarlarda kullanılan seramikler genel anlamda tek düze olmaktadır. Fakat farklı seramik döşemeleri ile banyo dekorasyonunda aranılan hareketlilik sağlanmış olur. Kendinden desenli seramiklerle de hareketlilik sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda sade seramiklerle de hareketlilik sağlayabilirsiniz.

banyo fayans modellerinde kutahya seramik farki kutahya seramik banyo dekor kutahya seramik banyo duvarlari

İstikbal Arte Banyo Takımı

İstikbal mobilya sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Bununla birlikte üretmiş olduğu banyo takımları ile herkese hitap etmektedir. Her yıl yeni bir koleksiyon yayınlamaktadır. Bununla birlikte modayı da yakından takip etmektedir. Son yıllarda banyo dekorasyonunda kahverengi ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. İstikbal Arte banyo takımında da kahverenginin hakim olduğunu görmekteyiz. Takım içerisinde aynalı dolaplar kullanılmıştır. Bu sayede hem ayna hem de dolap özelliği bir aradadır. Bu sayede küçük banyolarda alandan tasarruf edilmektedir. Kahverengi tonları olarak seçebileceğiniz sınırlı sayıda ürün vardır. Fakat bu ürünler genelde banyonuz ile sorunsuz olarak uygulanabilir. Beyaz bir ev dekorasyonuna sahipseniz bu mobilyalar genel dekorasyona uyumlu olacaktır.

2013-banyo-takimi-modelleri arte-banyo-modelleri istikbal-regina-arte-banyo-takimi

İstikbal Shawl Banyo Paspası

İstikbal mobilya dekorasyonda her türlü ayrıntıyı düşünmüştür. Müşterilerinin ihtiyacı olan aksesuarları bile üretmektedir. Bununla birlikte banyo dekorasyonunda İstikbal mobilya ileri bir düzeye ulaşmıştır. Banyo dekorasyonunu yenilemek isteyenlerin ilk olarak uğradıkları yer İstikbal mağazalarıdır. Aynı zamanda bahsetmiş olduğumuz gibi İstikbal mobilya ayrıntılara verdiği önem sayesinde bu kadar sevilen bir isim olmuştur. Banyo dekorasyonu için üretmiş olduğu aksesuar ise banyo paspaslarıdır. Banyo paspasında Shawl koleksiyonu incelenmeye değerdir. Özelliklede bu seri içerisinde mavi renk kullanımı çok dikkat çekmektedir. Banyo, su ve mavi kombinasyonu uzun yıllardır sıklıkla kullanılmaktadır. Modasını hiç kaybetmemektedir. Kelebek, su damlası ve labirent modelleri ile sizleri karşılamaktadır.

istikbal-banyo-paspasi istikbal-labirent-banyo istikbal-shawl-banyo1

İstikbal Mobilya Bari Banyo Modeli

İstikbal mobilya sürekli büyüyen köklü bir kuruluştur. Kalitenin ve güvenilirliğin tek adresi sayılmaktadır. Bu zamana kadar ev dekorasyonunda yapmış olduğu yenilikler sınırsız sayıdadır. Şık mobilyalarıyla herkesi kendine bağlayan İstikbal mobilya banyo dekorasyonunda da müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarmıştır. Öyle ki özellikle de üretmiş olduğu Bari banyo modeli ile sayısız kişiye hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bununla birlikte İstikbal mobilya Bari banyo modeli her banyoya uyarlanabilir. Renk kullanımı olarak morun canlılığı tercih edilmiştir. Bu banyo modelinin beyaz yer döşemeleri ile kullandığınızda çok şık bir görünüm elde edeceksinizdir. Dekorasyonunuza olduğu kadar Bari banyo modeli banyodaki hava akışına da engel olmamaktadır.

İstikbal Mobilya Bari Banyo Modeli istikbal-bari-banyo

Banyo Dekorasyonunda Vitra Lavabo Modelleri

Banyo dekorasyonu ev dekorasyonları arasında en zahmetsiz olan alandır. Çünkü birbiri ile uyum sağlayabileceğiniz çok fazla mobilya ve döşeme vardır. Bununla birlikte banyo dekorasyonu alanında çok fazla gelişme olmaktadır. Vitra yıllar önce İstanbul da küçük bir işletme olarak işe başlamıştı. Şimdi ise Türkiye’nin hemen her yerinde şubesi olan ve gittikçe büyüyen ve kökleşen bir firmadır. Bununla birlikte Vitra seramik ürünleri ev dekorasyonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Banyo dekorasyonu için Vitra seramik ilgi çekici lavabolar üretmiştir. Bu lavaboların içinde farklı tasarımlar olduğu gibi aynı zamanda camdan, oval ve ayaklı modellerde bulunmaktadır. Hem tasarım olarak güzel görünmektedir hem de boru bağlantıları bu sayede saklanmış olur.

dekoratif vitra lavaboları modelleri vitra cam lavaboları modelleri vitra dekoratif oval lavabo modelleri

Banyo Dekorasyonunda Çift Lavabo Şıklığı

Ev dekorasyonunda farklılıklardan yana olan kişiler banyo dekorasyonunda da bu farklılığı hissettiriyorlar. Öyle ki bazı tasarımlara baktığımda hayatı kolaylaştıran birçok dekoratif şeyle karşılaşıyorum. Banyo dekorasyonunda çift lavabo şıklığına şahit olduğum günden bu yana birçok soru işareti kafamdan silindi. Öyle ki lavabo çok yer kaplayan geniş modelleri ile banyolarda yerini alırken, çift lavabo nasıl olur ki diyenler vardır içimizde muhakkak. Dekoratif ve modern tasarımı ile lavabo modelleri göz kamaştırıyor. Geniş banyolar için tercih edilen çift lavabo, banyo mobilyalarınıza da uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sabah evden aynı saatte çıkmak isteyen ebeveynlerin banyoların önünde kuyruk oluşturma zamanı artık çok gerilerde kaldı. Çift lavabo modelleri ile hayatınızın nasıl kolaylaştığına şahit olacaksınız.

Banyo Dekorasyonunda Çift Lavabo Şıklığı 2 Banyo Dekorasyonunda Çift Lavabo Şıklığı

Banyo Dekorasyonunda Çiçeğin Önemi

Banyo dekorasyonunda Kullanılan çiçek detaylarının doğal bir görünüm verdiğini hepimiz biliriz. Oysa çiçekleri doğru yerde kullanırsak çok daha farklı dekorasyonlar yaratabiliriz. Banyo mobilyalarımıza uygun olarak tasarladığımız banyo dekorasyonumuza çiçeklerin dansını da ekleyerek daha hareketli bir tasarım yakalayabiliriz. Çiçeklerimizi açık küvetlerin etrafına yerleştirerek banyo keyfimize anlam katabiliriz. Ayrıca banyomuzda köşelere yerleştirdiğimiz sehpalarımızın üzerine şık vazoların içinde çiçeklerimizi dekore edebiliriz. Hoş ve aromatik kokulu sabunlarda çiçeklerin yanına çok yakışmaktadır. Kokulu mumlarda banyo dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir. Banyo esnasında kokulu mumları yaktığınızda aromatik kokusu sizi rahatlatacaktır. Nemli ortamları seven orkide çiçeği de banyo dekorasyonunda kullanılan çiçek çeşitlerindendir. Orkidenin pembe ve beyaz rengi her dekorasyona kolayca uyum sağlayarak hoş bir görsellik sergiler.

Banyo Dekorasyonunda Çiçeğin Önemi 2 Banyo Dekorasyonunda Çiçeğin Önemi

Banyo Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler

Banyo dekorasyonunda kullanılan aksesuarlar özenle seçilmelidir. Farklı kombineler yaratmak isteye hanımlar altın varaklanmış aynalardan varaklı tablolara kadar birçok aksesuar çeşitlerini kolayca kombine edebilmektedir. Sizde yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız önce hayalinizde ki banyoyu düşünün. Daha sonra tarzınıza uygun mobilya modellerini belirleyin. Banyonuza dekoratif raflar monte ederek birçok eşyanıza alan yaratabilirsiniz. Ayrıca çok şık bir görünüm elde edilen raf çeşitlerine şık apliklerle hareket kazandırabilirsiniz. Banyo dekorasyonunda duvar kağıdı modelleri de çok doğal bir görünüm vermektedir. Çiçeklerin her mekana olan uyumu sizi şaşırtmamalı. Banyo dekorasyonunuzu hareketlendirmek için değişik çiçeklerden ve canlı renklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz yapma çiçekler size farklı dekorasyon fikirleri verebilmektedir.

Banyo Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler Banyo Dekorasyonunda Yaratıcı Fikirler 2

Şık Banyolar Tasarlamak İster misiniz?

Banyolarımızı dekore ederken öncelikle gözüme çarpan birkaç detaydan bahsetmek istiyorum. Eski Fransız usulü banyoların tercih edildiği günümüzde, büyük bir küvet banyonun ortasında yerini alırken, kenarda duvara çok iyi monte edilmiş dekoratif bir boy aynası küvete eşlik ediyor. Aynayı tamamlayan ise gösterişli bir avize ve banyoda kullanılan dekoratif batarya modelleridir. Bunun yanı sıra banyo mobilyası olarak göze çarpan klasik tarzda bir dolap ve berjer şeklinde bir sandalye yerini almaktadır. Banyomuzu dekore ederken birçok farklılık yaratmak bizim elimizdedir. Banyo dekorasyonunda bordürlü fayansların ve spot ışıklı nişlerin görsellik açısından mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca banyo denilince benim aklıma aromatik sabunlar ve yağlar geliyor. Mis gibi sabunları, mumları ve yağları dekoratif şişelerde lavabo kenarlarında veya şık sehpaların üzerinde kombine edebilirsiniz.

dekoratif banyo modelleri dekoratif banyo