Tarz Mobilya Dekoratif Olips Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Tarz mobilya gün geçtikçe ismini duyurmaya başlayan bir firmadır. Üretmiş olduğu ürünlerde tasarıma ve dayanıklılığa hitap etmektedir. Bununla birlikte mobilyalarında modern çizgiler kullanmaktadır. Kullandıkları döşemelerle oturulduğunda iç tarafa doğru göçme sorunu olmamaktadır. Tarz mobilya kullanıcıların sorunlarına değer vermektedir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için çalışma yapmaktadır. Tarz mobilyanın üretmiş olduğu dekoratif Olips köşe koltuk takımları oldukça kullanışlıdır. Özelliklede salon dekorasyonunda renklilik isteyenlerin kullanacağı bir tasarımdır. Modern çizgileri ile genel olarak gençlerin ve yeni evli genç çiftlerin ilgisini çekmektedir. Uygun dekorasyon ürünleri ile kullanıldığında oldukça makul bir fiyata dayanıklı ve dekoratif bir köşe koltuk takımına sahip olabilirsiniz.

buyuk-kose-takimlari-300x146 renkli-kose-takimi-modelleri-300x177

Yıldız Mobilya Fly Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Yıldız mobilya ev dekorasyonunda yaptığı yeniliklerle sıklıkla adından bahsettirmektedir. Üretmiş olduğu mobilyalarda rahatlığa, dayanıklılığa, fonksiyonelliğe ve tasarıma önem vermektedir. Özelliklede üretmiş olduğu Fly köşe takımında çok fazla renk ve kumaş seçeneği vardır. Bu sayede tek renk bir köşe koltuk takımına sahip olabileceğiniz gibi aynı zamanda çiçek desenli bir koltuk takımına da sahip olabilirsiniz. Fly köşe koltuk takımı L şeklinde üretilmiştir. İsterseniz aradaki parçaları çıkartıp koltuk takımınızı L haline de getirebilirsiniz. Bu sayede geniş olan koltuk takımını salonunuza rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Bununla birlikte koltuğun yanlarında bulunan kolluklarının altında kitaplarını koyabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

yildiz-mobilya-300x193

Yer Dekorasyonunda Çini Farkı

Çini Osmanlı mimarisinin her alanında itina ile kullanılmış bir sanat türüdür. Taslar, kaplar ve ev gereçlerinin yanında çini aynı zamanda duvar ve yer dekorasyonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Çini karo modelleri genel anlamda ev dekorasyonu için pek uygun olmasa da evlerine bu uygulamayı yaptıranlar mevcut durumda. Bununla birlikte çini karo modelleri en çok restoran ve otel gibi turistik işletmelerde kullanıldığında çok şık durmaktadır. Çini karolarla birlikte uygun mobilyalar kullanılırsa mekan çok fazla rağbet gören bir yer olabilir. Çini karolar bizim kültürümüzü en iyi yansıtabilecek kapasitede olan yer döşemesi ürünleridir. Dekorasyon açısından geleneksel tavırları takınmayı planlayanlar için çini karolar oldukça ideal bir seçim olacaktır.

kale_cini_karo kale_cini_urunler

PVC Rulo Kaplama Özellikleri

PVC rulolar görüntü olarak aynı laminat parkeleri andırmaktadırlar. Bunun dışında farklı görünümde olanlarda vardır. PVC ruloları parkelerden ayıran en büyük özelliklerden birisi çok daha ucuz olmasıdır. Bununla birlikte PVC rulolar binaya fazla ağırlık yapmamaktadır. PVC rulolarda hiçbir şekilde bakteri üreyemez. Uygulanması da parkeye oranla çok daha kolaydır. PVC rulolar ev dekorasyonunda hoş bir görüntü bırakabilmektedir. Aynı zamanda mobilyaların direk olarak PVC ruloya zarar vermesi söz konusu değildir. Herhangi bir kimyasaldan etkilenmez. PVC kaplamalar ısı ve ses yalıtımı için birebir uygulamalardır. PVC rulonun ülkemizde 10 yıllık bir mazisi vardır ve bu on yıllık mazi içerisinde oldukça ilgi görmüştür.

pvc_ladin_rulo pvc_rulo_desenleri

İstikbal Dekoratif Montreal Köşe Takım Modelleri

İstikbal mobilya ev dekorasyonunda markalaşmış bir isimdir. Tasarımlarında yaratıcılığı, dayanıklılığı ve kullanılabilirliği ön planda tutmaktadır. Sanılanın aksine ürün grupları oldukça uygun fiyatlardadır. İstikbal dekoratif Montreal köşe takımı modelleri tasarım olarak çok hoş ürünlerdir. Parçalanarak da kullanılabilen köşe takımlarındandır. Bununla birlikte geniş renk seçeneğine göre özel olarak üretilebilir. Ürün parçalarının hepsi birleştirilirse geniş bir yatak ortaya çıkabilir. Genel anlamda büyük salonlar için kaçınılmaz bir koltuk takımıdır. Koltuk takımı L şeklindedir. Salon büyüklüğüne göre de ek olarak puf ve berjer de alabilirsiniz. Ekstra mobilyaların dekorasyonunuza renk katmasının yanında fiyat olarak takımın yükselmesine neden olacağını da unutmamak gerekir.

montreal-kose-takimlari-300x168

Alfemo Mobilya Dekoratif Zegnum Köşe Takımı

Alfemo mobilya son zamanlarda özelliklede üretmiş olduğu köşe takımları ile gündeme gelmektedir. Ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerle karşılaşmanız mümkündür. Bununla birlikte üretmiş olduğu Zegnum köşe takımı son yılarlın sıklıkla tercih edilen köşe takımlarından birisi haline gelmiştir. Renk seçenekleri olarak soft renkler sıklıkla kullanılmıştır. Ayaklıkları kromdur fakat ahşap gibi görünmektedir. Koltuk takımı L şekildedir. Geniş oturma hacmi sayesinde kalabalık bir aileye sahip olanların sıklıkla tercih ettikleri bir modeldir. Aynı zamanda bu koltuk takımı ofis dekorasyonunda da rahatlıkla kullanılabilir. Takım üzerinde Alfemo mobilya sürekli yenilik uygulamaktadır. En son olarak silindir şeklinde olan kırlentleri eklemiştir.

alfemo-genis-kose-takimlari-300x128 alfemo-yeni-oturma-gruplari-300x164

Dekoratif Balkon ve Veranda Aksesuarları

Ev dekorasyonunu güzelleştiren en önemli eşyalar aksesuarlardır. Balkon ister büyük ister küçük olsun özelliklede yaz aylarında sıkça kullanılır. Dekoratif tepsi modelleri balkonları bir köşesinde olabilir. İçine mum ve çiçek yerleştirilebilir. Metal aksanlı ve cam kandiller de oldukça gösterişlidir. İçine konulan mum da bu sayede sönmez ve yangın çıkartmaz. Fazla rüzgar almayan alanlarda sallanan süslerde kullanılabilir. Aria model paspaslar ev dekorasyonunda balkon gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Her renge kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Küçük delikli dekoratif sepetler her zaman için oldukça kullanışlıdır. Bununla birlikte içine koyulacak muhakkak bir şeyler bulunur. Balkon dekorasyonu için uygun ürünlere Chakra mağazalarından uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Balkon ve Veranda Aksesuarları 2 Dekoratif Balkon ve Veranda Aksesuarları

Küçük Balkonlarda Yaza Hazırlık

Şehir hayatında balkonlar gittikçe küçülmektedir. Apartmanlarda balkonlar çamaşır asmak için ya da depolamak için kullanılır. Fakat balkon ne kadar küçük olursa olsun tadının çıkarılması gerekilen bir alandır. Büyüklüğü ne olursa olsun balkonlarda bitki kullanılır. Saksılar balkon demirlerine asılarak alan tasarrufu yaratılabilir. En çok yapılan yanlışlardan birisi de balkonda masa olması gerektiği düşüncesidir. Hasır bir koltukla bile dekorasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullandığınız rafları balkonlarda da kullanabilirsiniz. Duvar saksıları sayesinde hem yer kazanırsınız hem de dekoratif bir görünüm elde edersiniz. Balkonunuzda duvar ve yer süslemesi alanı daraltmayacak tasarımlardır. Balkonlarda köşe sedir takımları da kullanabilirsiniz. İkea, Tekzen ve Koçtaş gibi markalar alandan tasarrufu nasıl sağlayacağınız yönünde yol gösterici olacaktır.

Küçük Balkonlarda Yaza Hazırlık 2 Küçük Balkonlarda Yaza Hazırlık

İnegöl Mobilya Dekoratif Kuğu Koltuk Takımı Modeli

İnegöl mobilya son zamanlarda ismini sıklıkla duyurmaya başlayan bir mobilya firmasıdır. Ev dekorasyonunda yenilik isteyenlerin uğradıkları bir oluşumdur. Tasarımlarında sıradanlık yerine farklı olanın peşine düşmüştür. Bununla birlikte Kuğu koltuk takımı oval hatlara sahiptir. Yanlarındaki aksanlar ile sehpa gereksiniminizi ortadan kaldırmaktadır. Ürün grubu içerisinde iki tane üçlü ve iki tane de tekli koltuk bulunmaktadır. Fermuarlı kırlentleri sayesinde rahatlıkla temizlenebilir. Renk seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte geniş olan bu koltuk takımları küçük salonlar için farklı ölçülerde tekrardan üretilebilir. Kısacası İnegöl mobilya müşterilerinin isteklerine uygun olarak mobilya üretmektedir. Alan darlığı yüzünden istedikleri mobilyaları satın alamayan kişilerin yüzlerini bu sayede güldürmektedir.

inegol-mobilya-kose-takimi-modelleri inegol-mobilya-kugu-2013-koltuk-takimlari

Bellona Dekoratif Florida Koltuk Takımı Modelleri

Bellona mobilya ev dekorasyonunda isminden sıklıkla bahseden bir mobilya firmasıdır. Genel anlamda salon dekorasyonu ürünleri olan koltuk takımları üzerinde farklı tasarımlar yapmaktadır. Florida koltuk takımı modeli de bu tasarımlardan birisidir. Eski zamanların ofis dekorasyonunda sıklıkla karşımıza çıkan kabarık deri koltukları ev dekorasyonunuza taşımayı planlamaktadır. Sanılanın aksine sert ve rahatsız deri koltuklar yerine yumuşak deri kullanarak tüm konfor düşünülmüştür. Renk seçeneği olarak koyu kahverengi ve açık kahverengi seçenekleri vardır. Koltukların her birisinin alt aksanları hareket ederek ayaklarınızı uzatmanızı ve gerektiğinde misafir ağırlayabilmeniz için yatak haline getirebilmenizi sağlamaktadır. Ürün grubu içerisinde bir tekli, bir iki kişilik ve birde üçlü koltuklar bulunmaktadır.

2013-yeni-cikacak-koltuk-takimlari bellona-2013-koltuk-takimi-florida-modern